Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyborcze obietnice w sądzie. Sąd ukarał kandydatkę z podlubelskiej gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Tak czytam ta ulotkę i powiem szczerze że nie rozumiem o co ten dym w sądzie przeciez nasz Wójt  z tych 21 punktów ile zrealizował 2 ??to chyba max jeśli jest inaczej to proszę o przykłady  każdy wyborca może sam zobaczyć na własne oczy ile z tych punktów  powstało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę być świadomy niż 'trendy'. Przy okazji pragnę zapytać gdzie zauważa Pan/Pani braki w moim wyedukowaniu? Pozdrawiam serdecznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze Dece niż to co jest(jedna pani tak pała nienawiścią do nich że w czasie kampani jak mantrę to powtarzała  ) niech ona tak trzyma dla nich lepiej. Niech się w ten sposób kobita dowartościuje że jest porostu lepsza i w mełgwi niezbędna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadomy wyborco skoro jak piszesz nie posiadasz braków w wyedukowaniu to skąd u Ciebie tyle nienawiści do innych , czy się chociaż przez chwilę nad tym zastanowiłeś, bo człowiek wykształcony i dobrze wychowany szanuje innych tych dobrze wykształconych jak i nie wykształconych jeżeli nie szanujesz innych to nie szanujesz samego siebie. Klasę się ma albo nie niezależnie od tytułu przed nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Dec z Panią Wójt z Jastkowa pozyskał w kadencji 2014-2018 - 35 milionów środków unijnych więc nie bedzie w Mełgwi sprzątał syfu po Podlodowskim Korbus i Narodowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mieszkaniec gminy Mełgiew pożałuje, że oddał głos na Panią Magdalenę Wójcik. Już teraz widać, że jej zagrania w kampanii są nieczyste. Nie została jeszcze wojtem a już oszukuje swoich wyborców. Zamiast mówić co zrobi podczas swojej kadencji miesza z błotem obecnego wójta. Kampania partii z ktorej startuje Pani Wójcik niestety jest znana z takich zagrań. Naprawdę kogoś takiego chcemy? Zastanówmy się poważnie podczas oddawania głosu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do :) Byłem na jednym spotkaniu z P. Magdą i przedstawiala plany jakie ma na rozwój mojej miejscowosci i Gminy a jeśli chodzi o to co mówisz że już oszukuje swoich wyborców to przwczytaj ulotke i porównaj ja  z rzeczywistością jaką zafundował na On bo to to jest oszustwo jakie zrobil a teraz odwraca kota ogonem jaki on to jest biedny .pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak sąd doszukał się nieprawdziwych informacji na słynnej ulotce Pani Wójcik ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nie jesteś z terenu gminy lub masz problemy z oczami bo ja oprócz trasportu nic wiecej nie widze zrobionego z tej ulotki  .  :)ale nie ważne zobaczym już niedługo wynik  . Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała rada w melgwi jest zlozona z pisowskiej sitwy ktora od 4 lat kloci sie z wojtem i nie pozwala nic zrobic, a mama Pani magdy cale 4 lata szykowala ją pod stołek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Magdusiu, a jeszcze przed oddaniem do druku wszystkich ulotek prosiłam, abyś dokładnie zweryfikowała zawarte w nich informacje. Uważałam, że osoba tak choinie wspomagana finansowo przez dużą partię jest odpowiedzialna i dbała o nieswoje pieniądze. Sześciocyfrowe kwoty na promowanie się w tak niewielkiej gminie, jak Mełgiew powinny być z pietyzmem rozliczone i służyć dobrej sprawie. Okazałaś się być kłamczuchą i leniem niezainteresowanym rzetelnością w tym, co robisz. Jak będzie to wyglądało, jeśli już tym wójtem zostaniesz? To będą decyzje o milionach, a nie o śmiesznych 180 czy 200 tys. złotych na kampanie wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......kto zdoła wygrać z kandydatką dysponującą budżetem wyborczym w kwocie, której przeciętny mieszkaniec gminy nie zarobi w ciągu trzech lat? Wójtowi można dużo zarzucić tak, jak każdemu z nas. Ale on nie trwonił pieniędzy z budżetu i chociażby za to należy mu się szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiu nie wie co się dookoła niego dzieje....gdyby nie pracownicy gminy to to wszystko dawno by padło.....jak się nie szanuje ludzi to karma wraca...kwi kwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje Pan w gminie, ze ma Pan takie informacje? Bo ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Wypowiedź również na poziomie, tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym budżetem pani Magdy to chyba kogis poniodlo jak wójta z toszczeniem. Ale tskie rzeczy piszą tylko ludzie którym Podlodowski coś obiecał a jak wieny rizdaje stanowiska pracy za poparcie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redagujcie swoje wypowiedzi zanim coś opublikujecie. Rozumiem pośpiech ale tego nie da się czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku zobaczysz jak będą stanowiska rozdawane i kto będzie obsadzany jak do władzy dojdzie klan z jackowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY z jakiej kliki, że się tak boisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drodzy" sympatycy pani Magdy i partii PiS. Podważacie wyrok sądu tak cudownie zreformowanego przez wasza ukochaną partię? Toż to czysta hipokryzja! Ale czego spodziewać się po ludziach popierających takie metody jak udostępnianie kłamstw! Zero moralności... jak wy mozecie rano patrzeć w lustra? Jak wy możecie iść w niedzielę do kościoła?... na prawdę sumienie macie spokojne? ale żeby mieć takie rozterki trzeba mieć najpierw sumienie... wiem że w tym wypadku wymagam zbyt wiele. Pewnie nawet tego nie zrozumiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kampanii przed 4 laty to p. Podlodowski doniósł do biskupa na księży, tak na wszelki wypadek, bo bał się że mogli mu zaszkodzić. podpisał się czytelnie imieniem i nazwiskiem. Nikt nie poszedł z tym do sądu. Kto ciekawy niech sprawdzi w kronice parafialnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...